Instruktorzy

Dorota Kiszka-Grygier

Pomysłodawczyni i założycielka Akademii Tańca. Prawdziwa szefowa – zawsze panuje nad sytuacją 🙂 Nic nie jest w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Doskonały organizator – z uśmiechem i żelazną konsekwencją realizuje miliony swoich odważnych pomysłów.

Wieloletnia tancerka i instruktorka tańca towarzyskiego, nauczyciel mianowany.
Jest Prezesem Fundacji „Łączy Nas Taniec” integrującej środowisko taneczne i promującej taniec.
Obecnie razem z mężem tańczy Tango Argentyńskie. Swoje pasje ciągle rozwija i doskonali.
Organizuje warsztaty, projekcje, pokazy, wyjazdy, koncerty.
Z wykształcenia – ekolog. Jej hobby to taniec, tango, zwierzęta i podróże.

Jako para szkolili się u najsłynniejszych argentyńskich trenerów, są stałymi gośćmi największych europejskich Festiwali Tanga. Prowadzili cykl lekcji tanga w TV Pomerania. Swoimi występami uświetniali koncerty największych gwiazd tanga (Gotan Project, Tanghetto, Sexteto Milonguero)

Prywatnie mama najpiękniejszych na świecie bliźniaków Emmy i Szymona 🙂


Adrian Grygier

Uwielbiany przez Panie, podziwiany przez Panów 🙂 Wieloletni tancerz, doświadczony nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym, instruktor tańca. Obecnie z żoną tańczy Tango Argentyńskie. Jego ulubieni nauczyciele to Sebastian Achaval i Roxana Suarez, Fernando Sanchez i Ariadna Naveira oraz mistrz muzykalności Mariano 'Chicho’ Frumboli i Juana Sepulveda. Uczył się także u największych legend tanga tj. Carlos Copez, Roberto Hererra, Miguel Angel Zotto.

Dodatkowo specjalizuje się w tańcu disco i aktualnych modach tanecznych (Merenque, Bachata, Kizomba). Układa choreografie i tańczy pokazy dosłownie w każdym stylu (Country, Salsa, Rock’n’Roll, Walc).

Prowadzi także grupy obcojęzyczne (angielski, niemiecki). Nawet trudne merytorycznie zajęcia prowadzi z dużym poczuciem humoru i w bezstresowej atmosferze. Wymagający i cierpliwy – mistrz lekcji indywidualnych.
Z wykształcenia informatyk. Jego hobby to muzyka, taniec, informatyka i kobiety 🙂 (niekoniecznie w tej kolejności).
Zajmuje się także prowadzeniem imprez jako DJ-konferansjer (imprezy firmowe, wesela, studniówki i inne imprezki :)).