Klub Muzyczny „Browar Polski”

Lokalizacja

Dworcowa 20
Szczecin
Zachodniopomorskie
70-001

Następne wydarzenie

No upcoming events
Wczytuję mapę...

Klub Muzyczny Browar Polski zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 20 (wejście od ul. Nowej) w Szczecinie w neogotyckim budynku Poczty Polskiej. Rozpoczął swoją działaność 10.10.2013r. Głównym założeniem autorów pomysłu na ten klub jest wypełnienie go muzyką na żywo, imprezami na wysokim poziomie artystycznym oraz występami kabaretowymi, stand-up’owymi, spotkaniami poetyckimi itp. wydarzeniami.
Organizację życia artystycznego klubu zaprojektował znany szczeciński animator kultury Waldek Kulpa (wieloletni szef nieistniejącego już Studenckiego Centrum Kultury Kontrasty, prezes Stowarzyszeń: SZOK – Szczecińska Offensywa Kulturalna i Szczecin Dla Pokoleń, a ostatnio również wokalista zespołów STARSi i my z delty).
Weekendy wypełnione są zabawą na parkiecie, imprezy często prowadzone były osobiście przez Waldka Kulpę oraz innych znanych szczecińskich prezenterów muzyki. W tygodniu od g.20 na scenie pojawiają się małe formy muzyczne (solo, duet, trio). Studenci Akademii Sztuki, a także już znani muzycy grają na żywo na przeróżnych instrumentach, by umilić czas gościom klubu.

Browar Polski to klub muzyczny, restauracja oraz piwiarnia, w której 14-dniowe piwo z tanka podawane jest w kuflach półlitrowych i litrowych. Oprócz piwa napić się tutaj można wszelkich dobrych trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Browar Polski stawia również na bardzo dobre polskie jedzenie, w menu znajdziecie zatem żurek, golonkę, żeberka, polędwiczkę, dobrą rybę czy tatara lub chleb ze smalcem i ogórkiem. Nie zapominamy o tych, którzy nie jedzą mięsa, ani o dbających o „linię” ? Sprawdźcie całe menu dostępne w zakładce kuchnia.

Klub oprócz dużej sali klubowej z parkietem do tańca i sceną (razem około 195 m2) dysponuje dwoma mniejszymi salami doskonałymi na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe (jedna na około 50 – 60 osób, druga na około 30, oprócz tego ta druga wyposażona jest w dodatkowy samodzielny bar).

Nadchodzące wydarzenia

  • No events in this location
  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *